ageLOC® Galvanic Body Spa

Exkluzivní technologie ageLOC® společnosti Nu Skin® se zaměřuje na arSuperMarkery – hlavní zdroje stárnutí. Galvanická žehlička dodává až 10krát více složek ageLOC® do vaší pokožky.

Optimalizace vašeho těla

Společnost Nu Skin® zachytila díky ageLOC® Galvanic Body Spa budoucnost péče o pleť. Nový nástroj ageLOC® Galvanic Body Spa je ergonomicky navržen tak, aby bylo usnadněno jeho používání a ovládání během ošetření těla, využívá funkcí pulsující technologie a patentovaného nástavce na tělo ageLOC®, který je navržen tak, aby do vaší pokožky dodal při použití s ageLOC® Body Shaping Gel až 10krát více složek ageLOC®.

ageLOC® Galvanic Body Spa se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí, zatímco redukuje zjevnost tukových polštářků a celulitidy a pokožku vyhlazuje, takže bude vypadat štíhleji a pevněji.

Tato nově vyvinutá pulsující galvanická technologie, která bude brzy patentována, je vyrobena k maximalizaci antiageingových účinků na pažích, spodní části břicha, hýždích a stehnech. Pokožka na těle je silnější a méně citlivá, takže lépe reaguje a více těží z pulsujícího galvanického proudu. Pomáhá také stimulovat, očistit a osvěžit vaši pokožku a snižuje viditelné známky stárnutí a dále napomáhá při dodávání klíčových přísad do pokožky. Takže dnes i v budoucnu budete vypadat štíhlejší, hebčí, pevnější a mladistvější.

Laboratorní výzkumy ukazují, že ošetření galvanickým proudem může posílit přísun anti-ageingových složek až na dobu 24 hodin.

 

 

 

VYLEPŠENÉ PRVKY

 

 

 

 

ageLOC® Body Shaping Gel

Směs ageLOC® se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí, aby tak zachovala mladistvý vzhled a omezila projevy stárnutí. Směs byla formulována tak, aby pracoval exkluzivně s galvanickými přístroji Nu Skin® a přinesla tělu anti-ageingové přínosy ageLOC®. Pomáhá osvěžit a očistit pokožku zatímco redukuje viditelné známky stárnutí.

 

KLÍČOVÉ PŘÍNOSY

 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

 

ageLOC® DERMATIC EFFECTS

Denní hydratační a konturovací mléko vědecky navrženo tak, aby tělu přinášelo anti-ageingové přínosy ageLOC®.

ageLOC® Dermatic Effects pomáhá vyhladit zjevnost tuku a celulitidy a vylepšit vzhled a pevnost pokožky.

 

KLÍČOVÉ PŘÍNOSY

 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

 

Jaký je rozdíl mezi ageLOC ® Body Shaping Gel a ageLOC ® Dermatic Effects?

Jak ageLOC® Body Shaping Gel tak ageLOC® Dermatic Effects byly vyvinuty za účelem zjemnění viditelných vrstev tuku a celulitidy a ke zlepšení pevnosti pokožky. Tyto produkty pomáhají poskytovat štíhlejší, jemnější a pevnější vzhled. Avšak mezi nimi existují důležité rozdíly.

ageLOC® Body Shaping Gel byl vytvořen jako výrobek kompatibilní s nástrojem ageLOC® Galvanic Body Spa, který napomáhá v doručování klíčových složek do pokožky. Posiluje mezibuněčnou hmotu (ECM) pokožky a pomáhá tak dosáhnout a udržovat její zdravý vzhled. Je také specificky vytvořen s cílem pomoci pokožku oživit a pročistit a nabít ji novou energií, zatímco pracuje na redukci viditelných projevů stárnutí.

ageLOC® Dermatic Effects zvyšuje buněčnou obnovu nezbytnou pro obnovu pokožky a vrací jí její přirozenou zářivou strukturu. Dále obsahuje technologii k okamžitému rozptýlení světla a pomáhá tak pokožce vypadat hladší a lepšího vzhledu. Poskytuje každodenní hydrataci a přináší okamžité zjemnění pokožky, zatímco prodlužuje účinky ageLOC® Body Shaping Gel (ageLOC® Dermatic Effects není vhodný pro použití s galvanickým prouděním).

 

Zpět