Stárnete a chcete vypadat stále mladě?

Ztráta mladistvého vzhledu a postavy velmi ovlivňuje povědomí o sobě samém i sebevědomí, dochází také ke ztrátě sebevědomí z vlastního vzhledu a přichází touha zakrývat tělo a schovávat jeho tvar.

Především u žen jsou povislá kůže, ztráta tvaru prsou, hýždí, stehen a podpaží, a hromadění tuku v oblasti bříška a boků považovány za nejčastější problémy spojené se stárnutím. Podle mužů jsou pak nejčastějšími nepříjemnostmi spojenými se stárnutím ztráta fyzické kondice, pevnosti svalů a síly.

 

Příležitost nové generace podpořená vědou a produkty
– ageLOC
® GALVANIC BODY

 

ZABRAŇTE PŘEDČASNÉMU STÁRNUTÍ POKOŽKY ŘÁDNOU PÉČÍ!

Udržení si mladistvé pokožky začíná u dobré péče o ni. Používání produktů pro podporu hydratační bariéry pokožky je prvním krokem k prevenci zbytečného poškození pleti. I když jste se v minulosti o svou pokožku řádně nestarali, existuje mnoho technologicky pokročilých přísad, které pomáhají redukovat viditelné známky stárnutí. Většina předčasného stárnutí pokožky, kterému se dá vyhnout, je způsobeno UV zářením, takže je naprosto nezbytné omezit pobyt na slunci a při takovém pobytu na slunci používat ochranný krém.

Více jak 50 roků se při léčebných koupelích používají pro osvěžení a posilnění pokožky galvanické proudy. Pomocí jemné masáže působí na buněčnou energii a zlepšují cirkulaci. Nyní tuto stejně účinnou léčbu zastupuje ageLOC® GALVANIC BODY.

 

Jak to funguje

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí tam elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Tzn., že u ženy nad 30 let je nejen fáze hlubokého čištění, ale i štěpení buněk. Pleť se donutí pracovat. Pokud je žena mladší 30 let, tak žehlička čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek. Obnova pleti trvá u ženy starší 25 let 28 dní.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se pleť omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín. Průběžně regeneruje pokožku, hloubkověji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry.

 

 

PODPORA ZDRAVÉHO OBĚHU

 

SNÍŽUJÍCÍ SE VÝSKYT CELULITIDY

Přísady, které mohou ovlivnit buněčnou energii, by mohly napomoci takto:

zvýšit oběh krve
zlepšit pevnost pokožky
vyhladit dolíčky

 

ageLOC® – ŘEŠENÍ

Technologie ageLOC® je exkluzivním řešením společnosti Nu Skin® pro zaměření se na známky a zdroje biologického stárnutí. Tato technologie, čekající na patent, může znovu aktivovat základní zdroje stárnutí na mladistvější profil.

 

Pro koho je ageLOC® určen:  

 

Doporučené použití

Pro optimální výsledky doporučujeme kombinovat použití ageLOC® Galvanic Body Spa s přístrojem STARVAC třikrát týdně a aplikovat na:

Doporučené minimální množství – 10 ošetření

Přínosy

1 komplexního ošetření představuje:

10 min. STARVAC

20 min. galvanická žehlička

 

Před samotným žehlením je na pokožku nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku ženy. Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Ze začátku se žehlení provádí zhruba třikrát týdně, poté stačí žehličku používat pouze jedenkrát za týden.

 

Faktory stárnutí

Co je galvanické ošetření

ageLOC® GALVANIC BODY