Indická masáž hlavy neboli champisáž je založena na starověkém ájurvédském léčivém systému.

Indická masáž hlavy pramení z bohaté mezigenerační tradice, která se praktikuje v životě Indů už více než čtyři tisíce let.

Tradiční indická masáž hlavy je efektivní terapie, která nejen podporuje růst vlasů, ale také pomáhá ulevit bolestem hlavy, nespavosti, hučení v uších ....

Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.

Stres – slovník definuje toto slovo jako omezující nebo poháněcí sílu, snahu nebo požadavek na fyzickou nebo duševní energii. Snížená energie zapříčiňuje únavu, bolest hlavy, poruchu zažívání, padání vlasů, nespavost a deprese. V moderním světě trpíme účinky stresu pravděpodobně mnohem více než naši předkové. Nejvíce se stres – napětí - projevuje na hlavě , krku a ramenech, kde jsou důležitá energetická centra v těle. Napětí se začíná hromadit v podobě ztuhlého krku a ramen.

Indická masáž hlavy vám zaručuje, že vás odvede ze shonu a ruchu každodenního stresu, zmírní napětí a rozpustí vláknité shluky a uzlinky, zlepší výkonnost oběhového a lymfatického systému, toxiny z napjatého svalstva se rozptýlí, a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost , pevnost a chuť do života!

 

pomáhá odstraňovat:
Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.