Alypos – zpevnění a formování těla – ultrazvuková liposukce

 

- Neinvazivní redukce tuku a tvarování postavy ultrazvukovou kavitací

- Významná redukce tukových tkání

- Viditelné výsledky již od prvního zákroku

- Bezbolestnost

- Bez omezení následných aktivit

 

Celulitida je porucha vrchní a spodní vrstvy kůže, proto stačí mělčí průnik ultrazvuku. Lokalizovaná tuková tkáň se naproti tomu nachází v podkoží, a proto je třeba průniku hlubší.

Biologická ultrazvuková kavitace je proces vytváření dutin v kapalině při lokálním poklesu tlaku v mezitkáňových strukturách těla.

Smršťující se dutiny zpočátku vyplněné vakuem vytvářejí rázovou vlnu selektivně rozrušující membrány okolních tukových buněk.

Uvolněný tuk je absorbován a metabolizován lymfatickým systémem, játry a ledvinami.

 

Alypos využívá nízkofrekvenční multifrekvenční ultrazvuk a je tak v destrukci tukových buněk účinnější než přístroje využívající vysokofrekvenční ultrazvuk.

 

Ultrazvuk nemusí být fokuzován, protože intenzita kavitace tkáně vzrůstá se snižující se frekvencí ultrazvuku.

 

Alypos je vysoce účinný v rozrušování tukové tkáně v oblastech jako je pas, hýždě, stehna a paže. Po jednom zákroku je možné zmenšení obvodu až 3cm. Aplikace lymfatické drenáže po každém zákroku s Alyposem zaručuje maximální úbytek obvodu. Se sníženým výkonem lze Alypos použít i pro terapii celulitidy, kde se využívá tepelného a chemického efektu ultrazvuku pro zlepšení cirkulace v ošetřované tkáni. Alypos s technikou Selektivní podkožní tvarování postavy představuje rychlé zákroky, výborné a stabilní výsledky.

 

Doporučení: každých 14 dní 1 kůra o délce 40 min. a také doporučujeme kombinovat s procedurami přístrojem STARVAC (lymfodrenáž).