cena: 1.990,- Kč                cena: 2.690,- Kč  

 

Jen Fe 

Je známo, že nadváha je celosvětovým problémem, ale nejvíce je touto civilizační chorobou postižený  americký kontinent, proto není divu, že právě odtud přícházejí stále nové způsoby, jak proti nadváze bojovat. Společnost Nexagen USA, LLC je jedním z vedoucích producentů z oblasti kontroly hmotnosti a oblasti wellness (zdravý životní styl) se sídlem ve městě Akron, stát Ohio. Tato společnost nabízí velmi jednoduše použitelné wellness výrobky spotřebitelům, kteří si váží svého zdraví. Jejich výzkumný tým vyvíjí receptury a výrobky s vědecky ověřenými a plně přírodními ingrediencemi, které jsou tělu dodávány inovačním a obzvlástě efektivním způsobem.

Mezi jejich klíčové produkty patří novinka - náplasti JenFe a JenFe Plus.

Tyto náplasti představují jistou, zcela přírodní a jednoduchou cestu, jak snížit a kontrolovat svou hmotnost a také zpevnit své tělo.

Náplasti JenFe jsou velice účinným pomocníkem i pro ty, jenž nemají dostatek pohybu. Některým to znemožňuje jejich zdravotní stav, jiným zase pracovní vytížení a někteří prostě jen nemají chuť se hýbat.

Náplast?

Ano, tato náplast je jedinečnou energetickou náplastí pro kontrolu hmotnosti. Látky v ní obsažené se pomalu vstřebávají pokožkou a centimetr po centimetru pomáhají zbavit se nežádoucích kil. Vybraná směs přirozených přísad Vám umožní dosáhnout požadované hmotnosti. Proč náplast a ne pilulky, koktejly apod.? Obsažené látky jsou pokožkou vstřebávány pomalu a nepřetržitě. Neexistuje žádné jiné jednodušší, bezpečnější a rychlejší řešení než náplast. Prostě nalepíte, cítíte se dobře a hotovo!

Zpět

JenFe je mimořádně jednoduchá, dobře držící náplast obsahující účinné látky navozující pocit příjemné nálady při hubnutí a podporující látkovou výměnu a odbourávání tuků. Kombinace účinných látek vám pak pomalu proniká kůží a velmi jemným způsobem iniciuje látkovou výměnu a pomáhá změnit poměr mezi podkožním tukem a svalovou hmotou ve prospěch svalové hmoty.  Můžete ji nosit bez jakéhokoliv rizika a dosáhnout tak své optimální tělesné váhy a zároveň máte denně více energie.
Náplast JenFe je z měkkého, elastického pěnového materiálu Volara®, který se přizpůsobuje pohybům těla, takže jej na pokožce prakticky nevnímáte.
Receptura náplasti JenFe se skladá z pečlivě vyvážené směsi důležitých účinných látek - ForsLean®, quarana, ChromeMate® a Cosmoperine®, které jsou vybírány s ohledem na dosažení maximální efektivity a bezpečnosti.

Aplikace

1. Očistěte a osušte pokožku na místě s minimálním množstvím tukové tkáně např. na předloktí nebo rameni. Podkožní tuk totiž zpomaluje vstřebávání látek obsažených v náplasti, proto je nutné zvolit správné místo.
2. Stáhněte z náplasti ochrannou fólii a přitiskněte samolepící stranu na připravené místo.  
3. Náplast JenFe pak ponechte nalepenou až 24 hodin, doporučujeme ráno, protože quarana působí po dobu cca 8 hodin. Pro dosažení požadovaných výsledků náplast každý den vyměňte za novou.
4. Doporučujeme místo, kam náplast budete lepit měnit, protože by se vám v místě opakovaného zatížení kůže, mohla objevit reakce (podráždění či zarudnutí pokožky).
5. V případě, že dojde z nějakého důvodu (např. při sportu, koupání či sprchování) k odlepení náplasti, osušte pokožku a náplast opět nalepte.
6. Vypijte denně nejméně 2 l nesycené vody, aby se tělo mohlo zbavit nepotřebných látek
7. Ti, kteří se obávají z jakéhokoliv důvodu reakce svého organismu na náplast (nemoc, trvale berou léky) doporučujeme zkusit postupnou zátěž. První den střihněte náplast na půl a  nalepte, když nebudete pociťovat nic nepříjemného a budete náplast dobře snášet, druhý den můžete nalepit její druhou část. Totéž ještě jednou zopakujte třetí a čtvrtý den, když bude vše v pořádku, můžete pátý den nalepit náplast celou, a pak již pokračovat standardně.

Jedno balení JenFe obsahuje 30 kusů jednotlivých náplastí o rozměrech 47 x 46 mm a postačí tak na dobu jednoho měsíce.  

Aby výsledky byly skutečně viditelné, musíte náplast lepit alespoň 3 - 4 měsíce.  Jeden nebo dva měsíce je málo na to, aby vám náplast pomohla vylepšit vaše tělo.  Účinek náplasti je pozvolný a trvá několik týdnů než se začne projevovat.

Odborný posudek zdravotní nezávadnosti výrobku JenFe vydal Státní zdravotní ústav pod Číslem: CZP 13-1399/07-259,EX 071376

Zpět

 

JenFe Plus díky přídavnému množství účinných látek a o 80% větší nalepovací ploše působí ještě intenzivněji.
Obsahuje navíc výtažek z africké rostliny Griffonia simplicifolia, která je pro svůj účinek známá jako přírodní a silný reduktor chuti, a dále speciální extrakt fazolí Goa obsahující jód, který se ve východoasijské medicíně používá pro svůj blahodárný vliv na energetickou výměnu v těle.
JenFe Plus je určená těm, kteří chtějí dosáhnout výsledků rychleji, anebo potřebují zhubnout více.
Náplast JenFe Plus je z měkkého, elastického pěnového materiálu Volara®, který se přizpůsobuje pohybům těla, takže jej na pokožce prakticky nevnímáte.
Receptura náplasti JenFe Plus se skladá z pečlivě vyvážené směsi důležitých účinných látek - ForsLean®, quarana, ChromeMate® a Cosmoperine®,  extraktu fazolí Goa a výtažku z rostliny Griffonia simplicifolia, které jsou vybírány s ohledem na dosažení maximální efektivity a bezpečnosti.

Aplikace

1. Očistěte a osušte pokožku na místě s minimálním množstvím tukové tkáně např. na předloktí nebo rameni.Podkožní tuk totiž zpomaluje vstřebávání látek obsažených v náplasti, proto je nutné zvolit správné místo.
2. Stáhněte z náplasti ochrannou fólii a přitiskněte samolepící stranu na připravené místo. 
3. Náplast JenFe pak ponechte nalepenou až 24 hodin, doporučujeme ráno, protože quarana působí po dobu cca 8 hodin. Pro dosažení požadovaných výsledků náplast každý den vyměňte za novou.
4. Doporučujeme místo, kam náplast budete lepit měnit, protože by se vám v místě opakovaného zatížení kůže, mohla objevit reakce (podráždění či zarudnutí pokožky).
5. V případě, že dojde z nějakého důvodu (např. při sportu, koupání či sprchování) k odlepení náplasti, osušte pokožku a náplast opět nalepte.     
6. Vypijte denně nejméně 2 l nesycené vody, aby se tělo mohlo zbavit nepotřebných látek
7. Ti, kteří se obávají z jakéhokoliv důvodu reakce svého organismu na náplast (nemoc, trvale berou léky) doporučujeme zkusit postupnou zátěž. První den střihněte náplast na půl a  nalepte, když nebudete pociťovat nic nepříjemného a budete náplast dobře snášet, druhý den můžete nalepit její druhou část. Totéž ještě jednou zopakujte třetí a čtvrtý den, když bude vše v pořádku, můžete pátý den nalepit náplast celou, a pak již pokračovat standardně.

Jedno balení JenFe PluS obsahuje 30 ks jednotlivých náplastí o rozměrech 63 x 62 mm a postačí tak na dobu jednoho měsíce.

Aby výsledky byly skutečně viditelné, musíte náplast lepit alespoň 3  měsíce.  Jeden nebo dva měsíce je málo na to, aby vám náplast pomohla vylepšit vaše tělo.  Účinek náplasti je pozvolný a trvá několik týdnů než se začne projevovat.

Odborný posudek zdravotní nezávadnosti výrobku JenFe vydal Státní zdravotní ústav pod Číslem: CZP 13-1399/07-259,EX 071376

Účinné látky

Cosmoperine

Cosmoperine® se získává z černého a dlouhého pepře. Geniální na Cosmoperine® je, že spaluje tuky a současně zesiluje účinek všech látek obsažených v náplasti. Dále také zlepšuje příjem těchto látek pokožkou. Dlouhý pepř reguluje imunitní systém a velmi se osvědčil u chronického sklonu k infekčním a alergickým onemocněním dýchacích cest (jako např. senná rýma). Podporuje látkovou výměnu a trávení tím, že povzbuzuje tvorbu slin.

 

Guarana

Guarana je rostlina z brazilských pralesů, známá tím, že dodává energii. Guarana působí tak, že přirozeným způsobem povzbuzuje tělo, aby uvolňovalo více hormonů adrenalinu a dopaminu. Tyto pak podporují spalování tuků – stoupá energie, vytrvalost a koncentrace.

Forskolin

Forskolin se získává z kopřivy Coleus forskohlii. Tato rostlina má jedinečné účinky, kterými stimuluje enzymy a přímo se podílí na spalování tuků a výstavbě svalové hmoty. To znamená, že se při použití forskolinu může silně změnit poměr mezi tělesným tukem a svalovou hmotou ve prospěch svalové hmoty. To může být velmi důležité, protože v průběhu redukce hmotnosti může často dojít ke ztrátě svalové tkáně – tedy té tkáně, která se stará o dobré proporce lidského těla. To je také hlavní důvod, proč osoby po dietě vypadají často hůře než předtím, ačkoliv celkově na hmotnosti ztratily. Forskolin je velmi oblíbený u sportovců, protože svaly po něm zůstávají pružnější a je podporována i jejich výstavba.

Chróm a  Niacin

Chróm je důležitý stopový prvek, který blokuje přeměnu uhlohydrátů na tělesný tuk a stabilizuje hladinu krevního cukru. Optimalizuje účinek tělního hormonu insulinu, čímž brání náhlým návalům chuti na sladké a na potravu  bohatou na uhlohydráty. Tak podporuje odbourávání tělesného tuku. Niacin je vitamin B3 s antioxidačním účinkem. Je důležitý pro regeneraci pokožky, pro svaly, nervy a DNA. Složky niacinu se používají ke snížení hodnoty krevních tuků.

Zpět

16 klíčů k úspěchu

 

Jezte hodně ovoce a zeleniny
Se zeleninou se nikdy nespletete! V současné době by zelenina měla dokonce tvořit „hlavní jídlo“. I ovoce je možno v přiměřených dávkách doporučit, ačkoliv některé druhy ovoce obsahují hodně cukru a kalorií.

Zvyšte příjem proteinů
Bílkoviny (proteiny) jsou hlavním stavebním kamenem důležité, na tuk chudé svalové tkáně – té tkáně, která kromě jiného spaluje kalorie! Jezte proto ryby, drůbež, libové maso, nízkotučné mléčné produkty, fazole, sóju v podobě tofu. Na trhu jsou k dostání také proteinové potravinové doplňky.

Jezte balastní látky
Balastní látky jsou důležité – člověk se jimi rychleji nasytí a zůstane déle sytý a spokojený. Jezte hrách, fazole, celozrnné vločky, müsli, brambory i se slupkou, ořechy, zrní, tvrdou pšenici, chléb a pečivo z celozrnné mouky, ovoce a zeleninu.

Zvyšte příjem minerálních látek
Velkým obloukem se vyhněte hotovým výrobkům, protože jsou velmi slané. Spíše sáhněte po nízkotučných mléčných výrobcích, malých rybách nebo rybích konzervách, tofu, zelenině, ořeších, zrní, výhoncích, celozrnných vločkách nebo pomerančové šťávě. Budete tak mít jako obranu proti tělesnému tuku k dispozici minerální látky, kromě jiného vápník.

Jezte ryby a „hodné“ tuky
V dostupné literatuře je popsáno, že nenasycené mastné kyseliny omega-3 způsobují v našem těle něco jako malý zázrak. Ke zdrojům nenasycených kyselin omega-3 patří určité druhy ryb, olejů a ořechů. Jezte proto v rozumné míře lososy, herinky, makrely, sardinky a jiné ryby obsahující olej, určité jádroviny a jejich oleje, např. lněné semínko, vlašské ořechy, řepku a tykvová semínka.

Zredukujte méněcenné uhlohydráty
Bílý cukr a bílá mouka jsou v dostupné literatuře označovány jako méněcenné uhlohydráty a v produktech bývají nazývány „dietní zabiják“. Ve vyvážené stravě by přemíra sladkostí, koláčů, sušenek a dalších výrobků z bílé mouky, slazených ovocných šťáv, limonád a podobných pochoutek měla být vyloučena z jídelníčku. Jezte místo toho více zeleniny, ovoce, luštěnin, potravin bohatých na proteiny a celozrnné výrobky.

Vyhýbejte se takzvaným „špatným“ tukům
V dostupné literatuře jsou takzvané „špatné“ tuky označovány jako kalorické bomby s „nezdravými (nasycenými) mastnými kyselinami“. V žádném případě byste potraviny s obsahem mastných kyselin (např. maso a zvířecí produkty jako je máslo, plnotučné produkty a vejce) zcela vynechávat neměli. Z hlediska vyvážené stravy byste je však měli konzumovat v omezeném množství. Sáhněte proto raději po libovém mase a nízkotučných mléčných výrobcích. Ztužené tuky jsou obsaženy ve většině průmyslově vyráběných hotových produktů. Před jejich konzumací si proto podle možností přečtěte informace o výrobku. Pokud možno se hotovým produktům vyhýbejte. V dostupné literatuře se často doporučuje nahradit „špatné“ tuky větším množstvím „dobrých“ tuků, například olivovým a řepkovým olejem.

Vyhýbejte se alkoholu
Jistě už jste někde četli, že alkohol obsahuje mnoho kalorií, které Vás navíc nemohou nasytit. Alkoholu se proto vyhýbejte nebo omezte jeho spotřebu na minimum. Dostupná literatura pro vyváženou stravu doporučuje nanejvýš jednu sklenici vína nebo piva denně.

Postupné omezování množství
Pro vyváženou kontrolu hmotnosti pomalu a postupně redukujte příjem potravy a kalorií. Z dostupné literatury vyplývá, že tělo při extrémních dietách začne ukládat kalorie místo toho, aby je spalovalo. Odbourávání tuku se tak zpomalí.

Malá sousta místo velkých jídel
Pokuste se místo tří velkých jídel denně Vaši stravu rozdělit raději do více malých porcí. Velká jídla s hodně kaloriemi se podle dostupné literatury mění zpravidla více v tuk než v energii. Místo velkých jídel jezte denně šest menších, výživných svačin.

Jezte dříve, ne později
Jistě jste už slyšeli, že vydatná snídaně je velmi důležitá! Ten, kdo snídani vynechá, nedokáže během dne krotit svůj apetit a příjem potravy. Omezte večerní a noční „občerstvení“, protože tyto kalorie se ukládají spíše jako tělesný tuk.

POHYB!
Kdo chce rozvíjet svalovou tkáň na úkor tuku, musí se pohybovat! Jestliže v týdnu ujdete minimálně dvě až tři hodiny v rychlém tempu, zjistíte velký rozdíl velmi brzy.

Důsledný a rychlejší pohyb!
Abyste dosáhli lepších výsledků, zvyšujte postupně frekvenci a intenzitu Vaší sportovní činnosti. Trénujte intenzivněji. Zkuste to i s posilováním – svaly, které přitom získáte, spalují další tuk.

Vyhýbejte se stresu
Stres může bránit kontrole hmotnosti. Dobrý prostředek proti stresu? SPORT! Pomoci může ale také horká koupel, meditace, hluboký nádech a výdech, protahovací cvičení, hry, masáže, modlitba a odpočinek. Naučte se jednou denně se od srdce zasmát.

Denně čerstvý vzduch a hodně spánku

Vitamin D, který tělo podle dostupné literatury získává ze slunce, podporuje spolu s vápníkem vitalitu a kontrolu hmotnosti. Choďte denně na 20 minut na čerstvý vzduch a dbejte na dostatek spánku.

Žijte zdravě
Existuje hodně věcí, které přispívají k vitálnímu a aktivnímu životu – takovému životu, který podporuje hmotnostní a zdravotní cíle. Pijte po celý den dostatek vody, omezte činnosti, u kterých sedíte (televize/počítač), choďte každý den na procházky, vícekrát za týden jezděte na kole.

Zpět

 

Uživatelé

"JenFe působí pozvolna, ale dlouhodobě! Nečekejte, že v prvním týdnu zhubnete 2 kg, další týden 3 kg, takže za 1 měsíc asi tak 10 kg, jak to slibují jiné zaručeně úspěšné prostředky na hubnutí. Ne to není naším cílem. S náplastí JenFe hubnete pomalu, pozvolna a bez pocitu hladu. Jde nám o to, aby úbytek kil byl trvalý. Počítejte, že v prvních týdnech budou výsledky jen nepatrné, půjde spíše o centimetry než o úbytek kil, ale buďte trpěliví. Na to, aby výsledky byly skutečně viditelné, musíte náplast lepit alespoň 3-4 měsíce.

Náplast JenFe jsem si lepila celkem 4 měsíce. První měsíc se nic výrazného nedělo, jen jsem zvládla tu svoji „rozjedenost“ a jedla o něco méně a přitom jsem nebyla podrážděná jako vždy, když jsem se snažila omezovat v jídle. Váhový úbytek zhruba 1 kg. Druhý měsíc už jsem na sobě začala pociťovat mírné zpevnění na břiše, stehnech, bocích, pažích a nějaký centimetr ubyl i v pase. Také už mě netrápily mé chutě na sladké. Váhový úbytek v průběhu druhého měsíce byl 2 kg, ale vypadala jsem, jako bych zhubla více, protože dochází k viditelnému zpevnění těla.

Třetí měsíc už mi bylo volné veškeré mé oblečení. Začala jsem se cítit opravdu dobře a také mé okolí si toho všimlo. A to vše hezky pomalu, bez hladu a výkyvů nálad. Nebyla jsem unavená, ale v pohodě. V tomto měsíci byl váhový úbytek 3 kg.

Čtvrtý měsíc už jsem měla celkem zaběhlý jídelníček, skládající se z 5 menších porcí a hlavně hodně tekutin (ne sladkých). Protože náplast JenFe způsobí, že méně jíte, můžete si dopřát i nějakou tu dobrotu, ale bude vám prostě stačit jen kousek.

Ráno jsem se s chutí na sebe dívala do zrcadla a využila jsem každou možnost pohybu (do schodů pěšky, z práce také po svých, o víkendu delší procházky s rodinou a doma rotoped). Váhový úbytek 3. měsíc - 3 kg.

Nyní jsem se svojí postavou spokojená. Náplast JenFe mě naučila měně jíst a více se hýbat. I po 10 měsících (kdy už náplast nelepím) mám stále stejnou váhu.

Nečekejte ale zázraky, jestliže si sednete k televizi a budete jíst brambůrky. Pak vám nepomůže nic. Aby náplast mohla naplno rozvinout své účinky, musíte ji přece jen trochu pomoci. Tak ji nalepte a jděte na to!"
JITKA HÁJKOVÁ, 36 let, KLADNO

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro osoby mladší 18 let. Nepoužívat v období těhotenství a kojení. Tento výrobek může zesílit účinek léků proti astmatu nebo snížení tlaku. Osoby trpící žaludečními vředy nebo nízkým tlakem by tento výrobek měly používat opatrně a pouze pod lékařským dohledem.

Spokojenost uživatelů v zahraničí je důvodem velkého úspěchu tohoto produktu.

Zpět

 

Časté dotazy

náplast Jen Fe

 

náplast Jen Fe Plus

 


náplast Jen Fe

 

Je náplast Jen Fe zcela bezpečná?

Všechny látky obsažené v náplasti Jen Fe jsou uznané potravinové doplňky, které jsou vhodné pro požití. S čistě přírodními ingrediencemi náplasti Jen Fe povzbuzují jemným způsobem látkovou výměnu. 

Zpět

Jak funguje náplast?

Kombinace účinných látek pomalu proniká kůží a velmi jemným způsobem iniciuje látkovou výměnu. Můžete ji nosit bez jakéhokoliv rizika a udržet si tak svoji optimální tělesnou váhu a zároveň máte denně více energie.

Zpět

Je nošení náplasti Jen Fe k podpoře kontroly hmotnosti skutečně tak jednoduché jak se zdá?

Náplast Jen Fe ulehčuje kontrolu hmotnosti, protože oproti jiným programům není spojena s dalšími komplikovanými propočty. Náplast Jen Fe uvolňuje svoji jedinečnou kombinaci účinných látek ForsLean®, guarana, ChromeMate® a Cosmoperine® s pomocí speciálního systému pro kontinuální uvolňování účinných látek do kůže. Musíte si ovšem každý den nalepit novou náplast dle návodu, což je velmi jednoduché. Potom pro Vás probíhá den zcela podle Vašich zvyklostí! 

Zpět

Znamená to, že když budu nosit náplast Jen Fe nalepenou, tak už hubnu?

Účinek náplastí Jen Fe spočívá v předpokladu, že se zásoby tuku mobilizují a tuku zbavená tělesná hmota se zachovává. Tělo zbavené tuku pro mnohé, kteří chtěji zhubnout, představuje velký problém. Aby mohly být dosaženy ty nejlepší výsledky, je dobré se nesoustředit na váhu, ale více na Váš  tělesný objem a Vaše životní zvyky, zatímco budete užívat náš Jen Fe program ke změně Vašich životních návyků: 16 principů k aktivnímu a vitálnímu životu. Tento program předpokládá řadu malých změn při stravování a pohybu, které vedou k viditelným výsledkům a lepšímu pocitu spokojenosti při hubnutí. Používání náplastí Jen Fe a dodržování 16 principů k aktivnímu a vitálnímu životu je ta nejjistější a nejspolehlivější metoda, jak získat kontrolu nad Vaší hmotností.  

Zpět

Jak dlouho bude trvat, než uvidím výsledky?

To je u každého individuální. Někteří lidé vidí prakticky okamžitě výsledky, u jiných proti tomu to trvá déle než zjistí, že vypadají lépe a že se i lépe cítí než dříve. Většina lidi ovšem spatřuje po třech týdnech viditelné změny. Abyste mohli Váš pokrok lépe sledovat, můžete se nechat jednou za měsíc vyfotografovat, Vaši hmotnost zapisovat každý týden do tabulky nebo si vést deník o Vaši stravě a sportovních aktivitách. Konkrétní důkazy svědčící o pozitivních změnách Vás budou motivovat, pokud se dostanete do fáze, že dodržování Vašich předsevzetí se stane těžší. Doporučujeme Vám, abyste si dlouhodobě předsevzali žít zdravě a kontrolovat svoji hmotnost. Stanovte si cíle na 90 dní, 6 měsíců nebo dokonce na jeden rok. Tímto způsobem dosáhnete optimální výsledky a pozitivní změny Vašich životních návyků. Koncentrujte se vždycky na jeden den, abyste se Vašemu cíli blížili krok po kroku. Než se rozkoukáte, budou z dnů týdny a měsíce a Vy už budete mít za sebou pořádný kus cesty směrem k vitalitě a vysněné postavě. 

Zpět

Co se stane, když náplast Jen Fe zvlhne?

Náplast Jen Fe účinkuje také ve vlhkém stavu. Z kůže se neodlepí a funguje také ve sprše, ve vaně nebo při plavání. Pokud se přesto náplast odlepí, vysušte pokožku a náplast opět nalepte. 

Zpět

Obsahuje náplast Jen Fe kofein?

Ano, každá náplast Jen Fe obsahuje přibližně stejné množství kofeinu jako jeden šálek kávy. Z nežádoucích vedlejších účinků jako je nervozita nebo třes si nemusíte dělat starosti. Ve srovnání s jinými produkty na kontrolu hmotnosti neobsahují náplasti Jen Fe žádné škodlivé látky. 

Zpět

Musím dodržovat nějakou určitou dietu, když používám náplasti Jen Fe?

Během používání náplastí Jen Fe nemusíte držet žádnou speciální nebo komplikovanou dietu. Abyste docílili optimálních výsledků, doporučujeme, abyste měnili Vaše životní návyky zcela pomalu podle 16 principů pro aktivní a vitální život. Změnu ve způsobu stravování v rámci tohoto programu lze lehce prosadit a probíhá v té intenzitě, jak je to Vám příjemné. 

Zpět

Má tento výrobek nějaké vedlejší účinky?

Při používání náplastní Jen Fe nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Náplast nesmí užívat děti a těhotné a kojící ženy. 

Zpět

Co se bude dít, když zároveň užívám léky?

Ve většině případů můžete náplasti Jen Fe používat bez jakéhokoliv rizika, i když užíváte léky. Neboť může být případ od případu odlišný, doporučujeme Vám, abyste se obrátili na Vašeho lékaře předtím, než se rozhodnete užívat náplasti Jen Fe, pokud zároveň užíváte léky povinně předepisované lékařem. Ukažte Vašemu lékaři také příbalový leták produktu, který se nachází v balení náplastí Jen Fe. 

Zpět

Obsahuje náplast Jen Fe efedrin?

Ne! 

Zpět


 

Pokud trpím nějakou nemocí, např. vysokým krevním tlakem nebo cukrovkou, mohu i přesto užívat náplasti Jen Fe?

Vyšší krevní tlak a cukrovka jsou onemocnění, která by neměla být podceňována. Pokud se v současnosti léčíte z nějaké nemoci, je mimořádně důležité, abyste o programu Jen Fe promluvili se svým lékařem před zahájením užívání náplastí Jen Fe. Předejte Vašemu lékaři seznam účinných látek obsažených v náplastech Jen Fe jakož i kopii 16 principů pro aktivní a vitální život. Společně s Vašim lékařem tak můžete stanovit optimální postup.
 

Zpět


 

náplast Jen Fe Plus

Náplast Jen Fe Plus se liší v mnoha ohledech od náplasti Jen Fe. Náplast Jen Fe Plus účinkuje ještě intenzivněji než náplast Jen Fe, protože má větší nalepovací plochu a obsahuje další účinné látky, které jsou přírodního původu a jsou směsí účinných látek ForsLean®, guarana, ChromeMate®, Cosmoperine™, jakož i extraktu z africké rostliny Griffonia simplicifolia a speciálního extraktu z fazolí Goa obsahující jod.

Zpět

Co je to výtažek z rostliny Griffonia a výtažek z fazolí Goa obsahující jod a proč jsou tak důležité? Nezpůsobují nějaké vedlejší účinky?

Zpět

Extrakt, který se získává z africké rostliny Griffonia simplicifonia, účinkuje jako přirodní a silný reduktor chuti. Zvláštností na této rostlině je, že její účinek způsobující redukci chuti účinkuje pouze na uhlovodany. Příklad: zvýšený příjem uhlovodanů může na základě zvýšené hladiny serotoninu vyvolat pocit únavy. Nervozita může vyvolat zvýšenou potřebu uhlovodanů, pravděpodobně na základě její schopnosti zvyšovat hladinu serotoninu. Proto je možné považovat zvýšenou potřebu uhlovodanů jako nedostatek serotoninu. Tato teorie je podporována studií o principech navozování spokojenosti při hubnutí nasazením účinné látky z rostliny Griffonia simplicifonia. Příjem kalorií z uhlovodanů se redukuje, ovšem nikoliv kalorie z proteinů nebo tuků. Tento výtažek je proto ideálním doplňkem pro všechny, kteří se s cílem řízení hmotnosti stravují potravou chudou na uhlovodany. K extraktu z fazolí Goa (Psophocarpus tetragonolobus) obsahujících jod lze říct následující: z východní medicíny jsou známy poznatky, že vnější užívání jod obsahujících rostlinných extraktů má pozitivní vliv na výměnu energií v těle. Tento způsob užívání je v současné době předmětem mezinárodního vědeckého zájmu. Žádné vedlejší účinky nejsou známy.

Zpět

Odkud se dozvím, jestli jsou náplasti Jen Fe Plus pro mě ty správné?

Pro kontrolu řízení hmotnosti neexistuje žádný zaručený návod, který by byl stejný pro všechny. Náplast Jen Fe Plus by pro Vás přicházela v úvahu, pokud jste již vyzkoušeli náplasti Jen Fe a užíval jste je opakovaně, abyste docílili požadovaných výsledků. Náplast Jen Fe Plus byste mohli užít za podmínky, kdybyste chtěli dosáhnout výsledky rychleji nebo byste potřebovali zhubnout více.

Zpět

Jestliže náplast Jen Fe Plus působí intenzivněji, mohu asi 16 principů k aktivnímu a vitálnímu životu pravděpodobně ignorovat a přesto ubrat na váze, není-liž pravda?

Aby byly docíleny optimální výsledky, doporučuje výrobce uživatelům náplastí Jen Fe, aby svoje stravovací návyky přizpůsobili postupně 16 principům aktivního a vitálního života. Myslete na to, že změna ve způsobu stravování je součásti tohoto programu a není těžko prosaditelná a proto může být zaváděna ať rychle nebo pomaleji, jak to vyhovuje Vám. Chtěli bychom, abyste se od prvního dne cítili tak příjemně, jak je to jen možné. K dosažení tohoto cíle je nutné splnit všechny body programu.

 

Zpět na začátek