INTRA NUTRIA

 

 

 

 

 

               INTRA         

INTRA je produkt, ve kterém se spojují poznatky moderní vědy a moderní postupy s moudrostí a zkušenostmi získávanými během několika staletí. Výsledkem je produkt, který si získal důvěru uživatelů již v mnoha zemích.

INTRA je speciální produkt bylinných výtažků z třiadvaceti bylin, kořenů a kůr s hruškovým přírodním koncentrátem. INTRA vznikla spojením starodávných a osvědčených bylinných receptur se současnou moderní technologií a získala řadu ocenění. Vše bylo vybráno tak, aby příznivé účinky zasáhly všechny oblasti lidského organizmu. INTRA obsahuje šťávu z hrušek, která výrazně napomáhá při vstřebání do organizmu a dodává INTŘE příjemnou chuť. INTRA neobsahuje ani alkohol, ani návykové látky.

Její užívání je snadné a možné pro všechny bez ohledu na věk, nebo zdravotní problémy.

Působení INTRY je komplexní – pomáhá tělu při regeneraci a zbavování se toxických látek, pozitivně ovlivňuje posilování imunitního systému. Působí jako prevence proti civilizačním chorobám, dodává tělu energii a látky, které lidský organizmus potřebuje. Díky vyváženému složení je INTRA vhodným doplňkem stravy pro zdravé (jako prevence) i nemocné.

INTRU je nejlepší užívat dlouhodobě. Doporučuje se užívat ji minimálně tři měsíce a to denně, bez přerušení. Doporučená denní dávka je 28-56 ml, nebo dvě až čtyři kapsle. Zhruba jedna třetina uživatelů registruje účinky po třech dnech. Další třetina zhruba po měsíci, ostatní po třech měsících užívání. Předpokladem je pravidelné užívání a navíc se velmi osvědčilo (a doporučuje se) zajistit tělu dostatečné množství tekutin. Především je však potřeba vzít v úvahu, že organizmus každého člověka reaguje trochu jinak. Proto doporučujeme Intru vyzkoušet a sledovat, jak se cítíte.

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu. Potravina pro speciální účely s upraveným obsahem živin. Výrobek není určen pro děti. Nevhodné pro osoby alergické na včelí produkty.

Cena: jedna láhev - přibližně měsíční dávka - stojí 1.100,- Kč. Je třeba počítat s tím, že jedna láhev nestačí.

INTRA - složení

ČEKANKA OBECNÁ (Cichorium intybus)
Užitečná při léčení dny, revmatismu, svalové ztuhlosti, artritidy, žlučníkových kamenů, žloutenky, ledvinových a jaterních problémů. Uvolňuje hleny a čistí krev. Obsahuje vysoký obsah vitamínů A, C a D.

EXTRAKT ŽENŠENE SIBIŘSKÉHO (Euteherococcus senticosus)
Sibiřský ženšen se poprvé dostal do podvědomí veřejnosti jako zázračná bylina, kterou užívali ruští olympionici. Farmaceutické společnosti proto provedly její důkladný výzkum. Předpokládá se, že působí na žlázy s vnitřní sekrecí a obecně posiluje jejich funkce.

PLODY ČÍNSKÉ RŮŽE (Rosa levigata)
Tato rostlina s řadou přírodních odrůd je nejlepším zdrojem vitamínu C, který chrání organismus před infekcemi a nachlazením. Odstraňuje zácpu a žlučníkové problémy, problémy ledvin a močového měchýře.

KOZINEC (Astragalus membranaceus)
Posiluje imunitní systém, má antiseptické vlastnosti, odstraňuje únavu, infekci močového traktu, nefrititu, noční pocení a prolapsy vředů do orgánu, také k posilování srdeční činnosti, ke snižování krevního tlaku a hladiny cholesterolu.

HEŘMÁNEK PRAVÝ (Chamomilla recutita)
Má vysoký obsah hořčíku, vápníku, draslíku, manganu, zinku, železa a vitamínu A. Uklidňuje nervový systém, pomáhá při nervozitě, spasmatech, bolestech hlavy, hysterii, křečích, nespavosti, bronchitidě, menstruačních a žlučníkových problémech.

KŮRA AMERICKÉ KRUŠINY (Rhamus purshiana)
Obsahuje komplex B vitamínů , mangan, stopová množství cínu, olova, stroncia a hliníku. Je jedna z nejlepších léčivých rostlin pro léčení chronické zácpy, není návyková. Má léčivé účinky na tlusté střevo, hemeroidy, žlučník, játra, poruchy trávení a vysoký krevní tlak.

SMETANKA LÉKAŘSKÁ (Taraxacum oficinale)
Je přírodním zdrojem proteinu. Obsahuje vitamín C, draslík, vápník, sodík, stopové prvky jako je fosfor, nikl, cín, měď a zinek. Kořen smetanky také obsahuje vitamín A a esenciální kyselinu linolenovou. Blahodárně působí na játra a žlučník, krevní oběh, posiluje slabé tepny, snižuje krevní tlak, čistí krev, léčí kožní nemoci, hypoglikemii, zácpu a zvyšuje odolnost organismu.

ZÁZVOR (Zingiber officinale)
Vynikající léčivá rostlina pro dýchací cesty. Pomáhá léčit bronchitidu, nachlazení, koliky, kašel, teploty, průjem, krevní oběh, chřipku, bolesti hlavy, špatné trávení, plicní problémy, ranní nevolnost a žaludeční problémy. Obsahuje protein, vitamíny A, C, B-komplex, fosfor, železo, draslík, sodík a hořčík.

ALOE VERA (Aloe barbadensis)
Má příznivé účinky na žaludek a celý zažívací trakt. Obsahuje antibiotikum, vápník, draslík, sodík, mangan, hořčík, železo, lecitin a zinek. Pomáhá při léčbě hemeroidů, popálenin, zjizvené tkáňi, peptických vředů, řezných ran, ekzémů, podlitin, opařenin, vnitřního krvácení a celé řady dalších poranění a nemocí.

EXTRAKT Z HOUBY REISHI (Ganoderma Lucidum)
V císařské Číně byla považována za elixír života, její užívání bylo vyhrazeno pouze císařům. Vynikající léčivá rostlina na oběhový systém. Zvyšuje průtok krve, snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, uklidňuje nervy, zmirňuje bolesti, léčí nespavost, astma, bronchitidu, angíny a posiluje imunitní systém. Má antiseptické vlastnosti. Účinná při léčbě nádorových onemocnění.

SMILAX OFFICINALE (Smilax medica)
Obsahuje vit. A, C, D, B-komplex, železo, mangan, sodík, měď, zinek a jód. Pochází z tropických oblastí Ameriky a západní Indie. Do podvědomí široké veřejnosti se dostal zcela nedávno, protože ho začali používat kulturisté jako svalové tonikum.

BOBULE ŠISANDRY (Scisandra berry)
Užívají se v různých kombinacích již tisíce let. Vynikajícím způsobem pomáhá tělu překonat únavu, stres a slabost. Zlepšuje krevní oběh, léčí hypoglikemii a produkci žluči. Posiluje a pomáhá při bušení srdce. Dále je vhodná při nervovém vyčerpání, úzkostech, diabetu, vodnatelnosti, nočním pocení, astmatu, chronických průjmech a při pomočování. Je rovněž silným antioxidantem.

PISKAVECE ŘECKÉ SENO (Trigonella foenum - graecum)
Pochází ze Středního Východu a oblasti Středozemního moře. Říká se o ní, že dodává oheň a vitalitu. Pomáhá odstraňovat hleny z dutin a zabraňuje záchvatům migrény. Zvláčňuje vnitřnosti a používá se k léčení žaludečních vředů.

MIŘÍK CELER (Apium graveolens)
Semínka celeru jsou velmi užitečné pro léčení takových stavů jako je artritida, dna, zadržování moči, nervozita, nespavost, bolesti hlavy. Obsahují vitamíny A, B, C, vápník, draslík, fosfor, sodík, železo, síru a křemík.

MATEŘIDOUŠKA TYMIÁN (Thymus vulgaris)
Obsahuje velké množství vyživné látky thiaminu, dále vit. C, D, B-komplex, jód, sodík, křemík a síru. Je to vynikající antiseptikum s hojivými účinky. Používá se k léčení plynatosti, střevních kolik, bronchitidy, astmatu, povzbuzuje chuť k jídlu.

VČELÍ PYL
Bohatý na výživné látky, vitamíny, minerály, proteiny a aminokyseliny. Navozuje pocit mladosti, zvyšuje odolnost vůči nemocem, zvyšuje energii. Používá se pro léčení vysokého tlaku, alergií, depresi, zácpy, rakoviny, senné rýmy, hypoglikemie a je prostředkem pro dosažení dlouhověkosti.

MUČENKA (Passiflora incarnata)
Je hojně zastoupena výživnými složkami, především vápníkem a hořčíkem. Působí velmi blahodárně na nervový systém. Používá se k léčení nespavosti, nervových poruch, menopausy, křečí, teplot, vysokého a nízkého krevního tlaku.

JALOVEC OBECNÝ (Juniperus communis)
Napomáhá rozšiřovat průdušky. Je také antiseptikem. Bobule jalovce jsou obzvlášť účinným pomocníkem při léčení veškerých onemocnění močových cest. Je to jedno z nejlepších známých diuretik. Pomáhá při léčení artritidy, kašle, bronchitidy, alergií, senné rýmy, cukrovky a hypoglikemie.

LÉKOŘICE (Glycyrrhiza species)
Obsahuje vit. E, fosfor, B-komplex, biotin, niacin, kys. pantothenovou, lecitin, mangan, jód, bróm, zinek a stopové prvky. Je léčivým prostředkem proti kašli, nachlazení, plícních potížích, bolestech v krku. Posiluje srdeční činnost, zvyšuje energii, důležitá při léčení ženských nemocí, žaludečních vředů. Má velmi kladný účinek na lymfatický systém a tlusté střevo.

TOLICE VOJTĚŠKA (Medicago sativa)
Odstraňuje duševní a fyzickou únavu. Pomáhá léčit peptické vředy, artritidu, diabetes, alergie, anemii, krvácení z nosu, problémy močových cest, čistí ledviny a krev. Vojtěška má vysoký obsah vit. A, K, D, dále obsahuje vápník, fosfor, železo, draslík, osm esenciálních enzymů a stopové minerály. Je to vynikající detoxikant. Zvyšuje odolnost organismu, pomáhá při léčení artritidy, ranní ztuhlosti svalů, neuritidy, bronchitidy a fibrozoitidy.

SLZOVKA OBECNÁ (Coix lacryma-jobi)
Vyvářený extrakt ze zrn tvoří mucilagenní látku, která je vynikajícím zdrojem výživných látek. Pomáhá při nervovém podráždění, žaludečních vředech a střevních problémech. Také je vhodný ke zmírnění horeček.

ČERVENÝ PEPŘ PLODY (Caspicus species)
Bohatý na vitamíny, tradičně se užívá ke stimulaci metabolismu, ve směsích zlepšuje a posiluje účinnek jiných léčivých rostlin. Užívá se k vyrovnání krevního tlaku, čištění krve, artritidě, revmatismu, diabetu a při krvácení.

ZIMOZELEN OKOLÍKATÝ (Chimaphila umbellata)
Víceletá rostlina, využivána jako diuretikum indiány aniž by měla dráždivé účinky. Tvrdí se, že dlouhodobější užívání rozpouští žlučové kameny. Užívá se k léčení skrofulózy a revmatických problémů. Blahodárně působí při léčení vodnatelnosti, albuminurie, hematurie a ledvinových onemocnění.

Zpět

NUTRIA      

Kapsle Nutria jsou směsí jedinečné kombinace přírodních extraktů dvaceti (20) druhů vysoce jakostních plodů ekologicky čistého ovoce a zeleniny. Poskytuje jejich kompletní živiny (minerály, stopové prvky a vitamíny). Nutria také obsahuje vyvážené množství antioxidantů a fytoživin nacházejících se v čerstvém ovoci a zelenině. Ve dvou kapslích je množství fytoživin odpovídající 2 porcím čerstvých rajčat a 1 porci čerstvé brokolice.

Složení: brokolice, rajčata, višně, švestky, pomeranče, maliny, granátová jablka, mango, ananas, fíky, grepy, špenát, česnek, květák, hlávkové zelí, cibule, řepa, karotka, hroznové víno, zelený čaj. SelenoExcell*Selenium, Lykopén, Sulforaphan, Beta Karotén, Vitamín C, Vitamín E, Zinek, Chrom, Molybdén, Folic Acid.

Dávkování: doporučují se dvě kapsle denně s jídlem. Zvýšit příjem tekutin. Nutria neobsahuje žádné konzervační látky, sladidla, barviva, škrob, pšenici, kvasinky a mléčné produkty.

Cena: jedna láhev - přibližně měsíční dávka – stojí 825,- Kč. Nejlépe je užívat Nutrii dlouhodobě, doporučujeme užívat spolu s Introu.

Vitamin A
(provitamíny vitamínu A),
Beta karoten, Lykopén

Tyto antioxidanty jsou účinné při léčbě rakovin. Pomáhají při šerosleposti, citlivosti na světlo, pálení pod víčky, zvyšují odolnost proti infekcím, chrání kůži proti rakovině, zlepšují kvalitu a vzhled pokožky. Jsou  důležité pro správnou funkci pohlavních žláz.

Folic Acid (kyselina listová)

Podílí se na procesu vzniku červených krvinek a energie v lidském organizmu. Má vliv na správnou funkci imunitního systému, na funkce bílých krvinek, buněk a  na reprodukci. Zvýšený příjem v období těhotenství je nutností pro zdraví dítěte. 

Vitamin  E(tocopherol)

Vitamín E zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje odolnost proti infekcím, má vliv na plodnost, posouvá u žen hranici menopauzy, chrání srdce a kosti, likviduje noční křeče lýtek, léčí kožní neduhy, pomáhají léčit rány, zvyšuje vitalitu, energii a chuť do života. 

Vitamín C s flavonoidy

Zlepšují kvalitu pokožky, krevní oběh. Zpevňují kosti, pomáhájí při výrobě energie. Zvyšují odolnosti proti infekcím, vstřebávání železa, hojení ran, kontrolu hladiny cholesterolu v krvi. Eliminují stres. Chrání před rakovinou. Pomáhají při regeneraci nemocných tkání. 

Selen SelenoExcell*

Zpomaluje růst nádorů – podporuje růst antitělísek (20 - 30krát), působí jako antioxidant a protijed kadmia, olova a rtuti. Zajišťuje správnou funkci červených a bílých krvinek. Spolu s vitamíny E chrání srdce – užívá se při léčbě angíny pectoris. Zlepšuje funkci jater. Seleno Excell je chráněná známka Lifestyles. Obsahuje vysoce bezpečný přírodní zdroj selénu.

Chrom

Spolu s inzulínem reguluje hladinu cukru nebo glukózy v krvi, podporuje metabolismus uhlovodanů. Snižuje cholesterol a odbouráva usazený tuk v cévách. 

Zinek

Důležitý pro formování kostí. Prevence před epilepsií. Urychluje léčení ran, vředů, zranění, pooperačních ran a jizev. Působí antivirově a antitoxicky v buňce (eliminuje častá nachlazení, katary, infekční choroby apod.). Prostředek pro léčbu kožních defektů (akné, lupénka, tzv. mléčné ekzémy). Pomáhá artretikům a revmatikům. Pomáhá při arteroskleróze a zlepšuje paměť. Používá se při léčbě žaludečních vředů, vypadávaní vlasů a jejich oslabení. Zvyšuje psychické schopnosti. Důležitý v období dospívání. Působí podpůrně při anémii. Nutný v těhotenství . 

Vápník

Důležitý pro nervovou činnost, stažlivost svalů a pro krevní srážlivost. Prevence proti vzniku roztroušené sklerózy, osteoporózy, paradentózy. 

Molybden

Předchází tvorbě zubního kazu. Potřebný pro metabolismus železa, mužské pohlavní funkce. 

Sulforafan a lykopén

Jsou  známy pro své protirakovinné účinky u nádorů prostaty a prsu. Obsaženy v brokolici a rajčatech. 

 

Přírodní složky lykopén a sulforaphan obsažené v Nutrii mají úžasnou schopnost chránit buňky lidského těla a jsou i účinnou látkou pro prevenci rakoviny a léčení zhoubných nádorů prsu, prostaty, plic a kůže.

Nutria pomáhá játrům zbavovat se toxinů snadněji a účinneji. Navíc produkt Nutria obsahuje přírodní  selén a přírodní vitamíny  E a C, beta- karotén, zinek, selen, molybden, vápník, chrom,  folic acid  s antioxidačními a detoxikačními účinky. Vše je koncentrováno z 20ti druhů ekologicky čerstvého ovoce a zeleniny. Jedna kapsle nabízí poměrnou dávku výživných látek rovnající se porci ovoce a zeleniny nebo 340 gramům lososího stejku. Nutria je vaše denní porce vysoce účinných antioxidantů.

Zpět