Přístroj na sekvenční tlakovou drenáž STARVAC SP 2 je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, žilní nedostatečnosti, vhodný jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin. Kontraindikací této léčby jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce. Přístroj je také za dohledu lékařů vhodnou pomůckou při rehabilitaci sportovců a pracovníků, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin (regenerace).

V kosmetických salonech se stal velice oblíbenou a účinnou pomůckou při odstraňování celulitidy a nadváhy.

Před první procedurou je bezpodmínečně nutné ošetření ruční lymfatickou masáží (z důvodu odblokování mízních cest).

STARVAC SP 2 je moderní vakuový masážní přístroj. Byl zkonstruován na podkladě 30-ti letých zkušeností a praktických poznatků, tak aby odpovídal současným požadavkům a umožňoval dosažení vynikajících léčebných výsledků. 

STARVAC SP2 je ideální pomocník fyzioterapeutů a masérů při rehabilitaci, terapeutii, bolestech zad, ztuhlosti kloubů, poruchách prokrvení, těžkých nohou, dále v rámci sportovní medicíny a fitness k prohřátí svalů, rekonvalescenci, k relaxaci po sportovním výkonu. Masáže ulevují od bolesti. Pro ty, kteří jsou vzděláni v reflexní medicíně je využití rozšířeno o možnost reflexních masáží. Programy v oblasti estetické jsou zaměřeny na péči o problematické partie. Cílem masáží je formování postavy, odstranění celulitidy, lymfatických otoků, vyhlazování vrásek (zvláště na obličeji, dekoltu a krku) a strií.  Masáže jsou relaxační, dochází ke stimulaci cirkulace krve a lymfy a je podporováno odplavování toxinů. Kůže se vyhlazuje, rozjasňuje a zlepšuje se její tonus.

Předností STARVACU SP2 je patentovaná masážní hlava vybavená 2 fixními a 2 mobilními válečky. Tím se maximálně přizpůsobí kožnímu povrchu. Ošetřovaná plocha kůže je nasávána mezi 2 vnitřní rolující válečky, vytvořená kožní řasa je rolována a zároveň pulsuje díky střídání minimálního a maximálního podtlaku.

Významným doplňkem přístroje je krém Starvac, obsahuje aktivní látky podporující léčebný efekt. Krém používáme během masáže, ale je doporučován i k domácímu ošetření.

 

Video ukázka použití přístroje zde – starvac

 

foto před ošetřením
- viditelná celulitidy, povadlá kůže

foto po ošetření
- vyhlazení, zpevnění kůže a tvarů

Používané příslušenství a nástavce přístroje STARVAC SP 2

 

2 speciální sací hlavy s válečky "žehličky"

kůže je nasávána podtlakem mezi dva pohyblivé válečky. Volné uložení válečků umožňuje lepší přizpůsobení individuální tloušťce podkožního vaziva. Patentovaný "roler" pohyb válečků zvyšuje efektivitu masáže.  Používá se k:

 

4 patentované double baňky

 

 

slouží k podtlakové pulsní masáži v automatickém módu:

 


 

 

4 základní sací baňky

 

uvolňují trapézy, kontraktury, zahutlé svalstvo, ... v ošetřované oblasti bodově nebo tahem

 

 

3 malé sací baňky

 

Profesionální masážní přístroj pro sekvenční tlakovou drenáž

Četnost návštěv: ideální je 10 aplikací (2 - 3 během týdne)
Dobatrvání aplikace: 20 - 40 min.